Barokní letící anděl
dřevo, řezané, zlacené a pestře polychromované, Čechy, 2. třetina 18. století, výška 76 cm, poškozená nepůvodní polychromie (Zí)
Návrh na kulturní památku
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Barokní letící anděl
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |